Një rrahje mes nxënësve ka ndodhur paraditen e së mërkurës në Prishtinë.Rrahja nisi nga dy nxënës e që më pas u përfshinë edhe nxënës të tjerë.Incidenti mes nxënësve ndodhi para xhamisë “Kadirie” në lagjen e “Muhaxherëve”.

Gjithashtu, Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, por të njëjtit nuk pasur informacione lidhur me këtë ngjarje.Në videot e dërguara në KP ku shihet rrahje mes nxënësve, shihet edhe ndërhyrja e një kalimtari i cili mundohet që të qetësojë situatën dhe t’i shpërndajë nxënësit aty.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu