Një dhomë e një shtëpie të pabanuar është kapluar nga zjarri në Lipjan.

Policia ka bërë me dije që nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Në raportin e policisë është cekur që në këtë dhomë ndodhej një sasi e ushqimit të kafshëve.
Shtëpia është pronë e një mashkulli K/Shqiptar.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi i zjarrfikësve të cilët e kanë shuar zjarrin.

Rasti është duke u hetuar, derisa të zbulohen arsyet se prej nga ka ardhur zjarri./Insajderi.com

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu