Një vajzë nga Gjilani sot rreth orës 14:00 është larguar nga shtëpia e saj dhe nuk është kthyer më.

Gazeta mëson nga burimet e saj brenda Prokurorisë Themelore në Gjilan se ajo vuan nga një sëmundje depresive.

Mësohet se rasti i saj është kualifikuar si “person i humbur” dhe se kanë nisur hetimet për gjetjen e saj./Sinjali/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu