Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Uran Ajeti” në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Njesitet policore dhe ekipi mjeksor kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Vdekja e viktimës është konstatuar nga ekipet mjeksore.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës, viktima i takon gjinisë mashkullore. Për më shumë detaje do të njoftohemi nga policia pasi janë duke u merrur me rastin transmeton GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu