Është ndërprerë për pak minuta ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit në kategorinë superiore.

Shkak duket të jetë tërmeti i fuqishëm që para pak çastesh goditi Shqipërinë, shkruan GazetaBlic.

Ndeshja ka rifilluar sërish, derisa për fat të mirë, në stadium nuk ka ndodhur asgjë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu