Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të ndëgjuara të muzikës popullopre, shkruan Gazeta Flash24.

Të dashura për publikun Shqipetar dhe mjaftë të pëlqyera ato vazhdojnë të na sjellin këngë të bukura.

Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale në Instagram Lule Mustafa sot ka postuar një story pikëllimi, ajo ka humbur një përson të dashur.

Eroll Dogani ka ndërruar jetë sot, ku edhe shumë artist të tjerë kanë shkruar telegrame ngushëllimi për familjen e tijë./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu