Një femër në Deçan paraditen e djeshme e ka therë me vëllain e saj me një mjet të mprehtë.


Viktima ka pranuar tretman mjekësor, pas lëndimeve të marra.

Siç njofton Policia, e dyshuara kishte probleme mendore dhe për këtë shkak prokurori ka marrë vendim që ajo të dërgohet për shërim në repartin e psikiatrisë.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu