Ana Kabashi ka festuar dje ditëlindjen e saj. Emra të njohur të estradës dhe showbizit kanë qenë pjesë e kësaj feste. Bukuroshja pejane ka ndarë çaste e momente gëzimi me shoqërinë e saj.

Arbnora Ademaj ka qenë pjesë e kësaj nate në të cilën shumë bukuroshe ishin mbledhur për një festë ditëlindje.

Në storyn e publikuar nga bukuroshja pejane, shihet edhe një moment romantik kur buzët e dy shoqeve pejane ishin aq afër, por nuk kishte asgjë më shumë se sa një urim të ëmbël.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu