Ditën e sotme reperja, Loredana së bashku me vajzën e saj u nis drejt Spanjës.

Në fillim u tha se Loredana udhëtoi drejt këtij qyteti për të realizuar një videoklip, megjithatë arsyeja qenka edhe më madhore.

Sipas “Lajmi.net” reperja ndoshet në Spanjë pasi nesër mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV EMA 2019”.

Ajo është e nominuar për çmimin “Best Swiss Act” dhe ajo do të jetë në event së bashku me shumë emra me famë ndërkombëtare.

Në ndarjen e çmimeve janë nominuar edhe vajzat e tjera me origjinë shqiptare si, Bebe Rexha apo Ava Max.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu