Modelja braziliane e cila reklamon të pasmet bombastike nën veshjen provokuese si një vajzë shkolle, thotë se ka marrë një pëlqim ose “like” në Instagram nga Papa Françesku (Pope Francis).

Krahas fotos provokuese, modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe ka krijuar bindjen se tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë” – shkruan e entuziazmuar modelja.

Megjithëse kjo është raportuar në media, nuk dihet nëse është vërtetë që Papa i ka dhënë “like” modeles, apo është ndonjë person tjetër që përdor llogarinë e tij apo dikush me të njëjtin emër.


SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu