Analisti dhe profesori në Universitetin e Prishtinës, Milazim Krasniqi, është shprehur i lumtur mbrëmë me paraqitjen e Memli Krasniqit në një emision televiziv.

Ai përmes një fotografie dhe shkrimi në rrjetin social Facebook, ku deputeti nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi është paraqitur në një emision, ka shkruar se është nder për të që e ka djalin e mençur dhe zotni.

“Nder dhe kënaqësi qe e kam djalin te mençëm dhe zotni”, ka shkruar ai.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu