Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka është shtrirë sot në spital, shkruan GazetaBlic.

Zeka në një postim në facebook ka bërë të ditur se pas një shqetesimi te gjate, i cili i është shkaktua që nga burgu i vitit 1981, tha Zeka në posimin e tij.

Postimi i plotë:

Me ne fund

Pas nje shqetesimi te gjate, shkaktuar nga burgu i vitit 1981, vendosa t’i dorezohem Dr. Skender Ukes, dhe Spitalit “Otrila”!

Faleminderit stafit, gjithe njerezeve u kujdesen per mu.
Faleminderit Eda.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu