“I kam premtuar Parisin, por e kam sjellë në Komoran”.Gjithmonë i sinqertë dhe transparent, Milaim Zeka ka zbuluar një histori nga jeta e tij.

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës e ka lidhur një histori nga jeta e tij me atë se si populli shqiptar i beson gënjeshtrave.

Ai zbulon se si i kishte premtuar bashkëshortes së tij të parë disa gjëra shumë të mëdha, por ai e dinte se nuk do t’i realizonte.Milaim Zeka e ka treguar me fjalët e tij këtë gjë në emisionin festiv “N’Darkë” në T7.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu