Në Prishtinë në rrugën “Hilmi Rakovica” ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku një mashkull i mitur e ka dhunuar një vajzë poashtu të mitur.

Burime të Gazetës Sinjali brenda Insitutit të Mjekësisë Ligjore kanë thënë se ky rast është dërguar tek ta për ekzaminim dhe është duke u hetuar edhe nga policia.

“Një person ka raportu në polici se përderisa ka qenë në shtëpi i mituri mashkull e ka dhunuar fëmjën femër dhe pastaj rasti ka ardhë edhe tek ne për ekzaminim”, ka thënë ky burim.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu