Aktorja e njohur e humorit, Arjola Demiri është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Aktorja është shumë e komentuar kjo edhe për shkak të zgjedhjes së saj për të qenë pjesë e  politikës me Partinë Socialiste.

Edhe pse është nëna e 3 fëmijëve ajo është një ndër aktoret më seksi.

Ajo është divorcuar disa kohë më parë, ndërsa e ftuar në emisionin ‘Why not’ është shpehur se ende nuk e ka gjetur princin e kaltër.

Ndër të tjera Arjola me të qeshur shprehet se u ka kërkuar vajzave qe mos e thërrasin mami në sy të tjerëve se do të mbetet beqare për gjithë jetën.

“Ishim në plazh, unë me dy vajzat ndërsa Rubini ishte tek i ati. Gjatë kohës që ishim në plazh këto thërrisnin “Ma, Ma” dhe gjithë njerëzit sa herë thërrisnin këto më thoshin “Moj mami i këtyre je ti?”. Edhe unë i përgjigjesha “po mami i tyre jam”. I thashë nga nesër dhe mbrapa mos më thërrisni më mami se më latë beqarë për gjithë jetën, “ju lutem më thërrisni teze”, tha ajo me nota humori.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu