Shqipëria është duke kaluar momente tragjike pas tërmeteve të njëpasnjëshme.

Solidarizimi nuk ka munguar nga gjithë bota, shkruan Periskopi.

Futbollisti serb, Nemanja Matic mbrëmë ofroi mbështetje për Shqipërinë.

Mesfushori i Manchester United shkroi “Lutemi për Shqipërinë”

Postimi i befasoi shumë njerëz marrë parasysh se një futbollist i njohur serb publikoi mesazhin e mbështetjes me flamurin shqiptar.

Kurse, shqiptaret kanë reaguar menjëherë në rrjetet sociale që e kanë përshendentur këtë veprim dhe e kanë quajtur ‘legjendë’, yllin e njohur të Serbisë në futboll. /Periskopi/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu