Qeveria e Kosovës ka marrë vendim ditën e djeshme për hyrjen në karantinë të disa qyteteve deri ditën e hënë dhe ndalimin e gastronomisë, shkruan Gazeta Blic.

Me këto masa nuk janë pajtuar gastronomët e Kosovës.

Ata do të mbajnë sot një protestë në orën 12:00, në shenjë pakënaqësie ndaj këtyre masave .

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu