Sonte kanë hyr në fuqi masat e reja për secilën komunë bazuar në numrin e të infektuarve shkruan GazetaFlash24.

Hoti tha se pa ndihmën e qytetarëve nuk mund të arrijmë sukses.

Postimi i plotë:

Të nderuar qytetarë, Nga sonte janë në fuqi masat e reja për secilën komunë bazuar në numrit e të infektuarve në shtatë ditët e fundit. Pa ndihmën e juaj nuk mund të arrijmë sukses. Mjekët, infermierët, stafi teknik, policia, inspektoratet dhe shtabet emergjente, janë në krye të detyrës. Mos ua vështirësoni atyre punën dhe vetes jetën. Mos e shtoni numrin e të infektuarve nga pakujdesia.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu