Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3836 testime per COVID dhe prej tyre 1321 kanë rezultaur pozitivë, ose 34 per qind e testeve të kryera.

Kryeson Shkupi me 583 raste e ndjekur nga Kumanova me 100. Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 26 viktima, ndersa janë shëruar 433 persona.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu