Mohamed Salah dhe Sadio Mane u gëzuan ‘më në fund’ që e panë bashkëlojtarin e tyre, Andy Robertson të shënoj në Ligën e Kampionëve.

Robertson realizoi një gol në fitoren e Liverpoolit ndaj Salzburgut me rezultatin 4-3, raporton GazetaBlic.Ishte vetëm hera e dytë në karrierën e tij në Liverpool që mbrojtësi ka arritur të gjejë pjesën e pasme të rrjetës.

Salah dhe Mane ishin shumë të lumtur që Robertson shënoi më në fund.“Ai nuk shënon shumë, por ai dha gjithçka në fushë dhe i dha gjithçka skuadrës, kështu që ne me të vërtetë jemi të lumtur për të”, tha Salah.Ndërsa, Sadio Mane me shaka tha: “Më në fund shënoi”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu