Lumi B ka publikuar këtë fotografi të Mirandës.

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B ka bërë një urim të veçantë për ditëlindjen e bashkëshortes së tij, Mirandës.

Në rrjetin social Instagram, reperi ka publikuar një fotografi të bashkëshortes e cila ka marr shumë pëlqime dhe komente.

“Urime ditëlindja për gjysmën time më të mirë, të dua”, ka shkruar Lumi B krahas fotografisë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu