Lojtarët e Kosovës kanë filluar të reagojnë për shortin e Kosovës në kualifikimet për Kampionatin Botëror.

Gara më e madhe për përfaqësuese do të mbahet në vitin 2022 në Katar, derisa tashmë janë mësuar të gjitha grupet.‘Dardanët janë në Grupin B me Spanjën, Suedinë, Greqinë dhe Gjeorgjinë, e që do të kenë takimet aspak të lehta, mirëpo asgjë nuk është e pamundur.Në rrjetin social Instagram, disa nga lojtarët e Kosovës kanë reaguar me Instasytory rreth shortit.Valon Berisha, Amir Rrahmani, Florent Hdergjonaj, e Mërgim Vojvoda e kanë mirëpritur shortin duke postuar foton e grupit B.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu