Sot me fillim nga ora 18:55 do të zhvillohet takimi i parë i Ligës së Kampionëve për sezonin e ri, ndërmjet Interit dhe Slavia Prague.Skudar e Antonio Conte, me prurjet e reja do të kërkoj fitoren me çdo kusht sonte në stadiumin ‘ Giuseppe Meazza’ në Itali, shkruan GazetaBlic.Kështu Conte do të startoj me sulmuesin belg, Lukakun por pa Sanchezin nga minuta e parë.

Ja formacioni i Interit:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu