Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet takimi i rëndësishëm ndërmjet Chelseas dhe Valencias.Takim ky i cili zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve, e që do të luhet në stadiumin ‘Stamford Bridge’, shkruan GazetaBlic.Për Lampardin kjo do të jetë ndeshja e parë në Ligën e Kampionëve si trajner i Chelseas.

Ja formacionet e te dyja skuadrave:Chelsea XI: Kepa; Tomori, Zouma, Christensen; Azpilicueta, Kovacic, Jorginho, Alonso; Mount, Abraham, Willian.Valencia XI: Cillessen; Wass, Garay, Paulista, Gayà; Coquelin, Kondogbia, Parejo, Cheryshev; Rodrigo, Gameiro.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu