Një person është lënduar në vendin e tij të punës dje në fshatin Llapnasell të Graçanicës.

Një sinjalizues i Gazetës Sinjali ka bërë të ditur se derisa viktima ishte duke punuar ka rënë nga skela dhe ka pësuar lëndime trupore, ku pastaj është dërguar për trajtim mjekësor dhe se është jashtë rrezikut për jetë.

Gjithashtu ka bërë të ditur se në vendi ku është rrëzuar viktima kanë dalë edhe policia.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu