Nuk janë vetëm tifozët në fushë që i janë gëzuar fitores se sotme sonte.

Edhe reperi Ledri Vula, i cili është një tifozë i sportit por edhe një basketbollist i mirë ka postuar një video në rrjetet sociale ku ai i gëzohet golit të Vedat Muriqit në pjesën e parë.

Ndryshe, edhe pse shumica e VIP-ve sonte ishin në fushë, Ledri kishte vendosur që ndeshjen ta shikonte në shtëpinë e tij dhe ti gëzohet fitores se Kosovës. /GazetaExpress/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu