Learta Jakupi po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta dhe burri i saj, Kushtrimi së bashku me djalin këto ditë kanë shkuar për pushime në Nju Jork.

Se fundmi Learta ka publikuar një foto ku shfaqet pa grim rrugëve të Nju Jorkut.

Ndërsa vëmendjen e kanë marrë flokët e saj të pakrehura.

Duket se Learta nuk po ka kohë të kujdeset për vetën. /ORAinfo/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu