Ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë do të zhvillohet të enjten me datë 14 nëntor në Plzen.

Një lajm i mirë vjen nga tabori çek teksa lojtari i tyre më i rrezikshëm, Patrik Schik është i lënduar.

Ai ka pësuar një lëndim në nyje dhe në pesë ndeshjet e fundit të Leipzigut nuk është ftuar fare.

Ndeshja historike ka edhe 11 ditë para vetes, ndërsa duket se Patrik Schik mund të mos jetë i aftë për të luajtur.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu