Gjatë 16 orëve të fundit kanë ndodhur rreth 100 tërmete duke shkundur tërësisht vendin dhe duke shkaktuar dëme të mëdha në njerëz, ndërkaq dëmet materiale janë të pallogaritshme shkruan GazetaFlash24.

Mirpo tërmetet po vazhdojnë parreshturazi, pak minuta më parë apo saktësisht në orën 18:06 minuta një tjetër dridhje e fuqishme ka tronditur Shqiperinë.

Tërmeti ka epiqendrën në Durrës në një thellësi prej 80km, fuqia e tij ka qenë 4 shkallë e rihterot, kështu duke shkaktuar frikë të madhe tek banorët./GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu