Ka nisur publikimi i rezultateve pas rinumërimit të votave në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve.

Në pesë vendvotime të rinumëruara në Deçan, nga 14 sa janë gjithsejtë për tu rinumëruar, janë gjetur dy lëshime, një votë i është hequr LDK-së dhe një AAK-së.

Rinumërimi po vazhdon edhe në vendvotimet tjera në Komunën e Deçanit.Formularët e Rezultateve para rinumërimit:Formularët e Rezultateve pas rinumërimit

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu