Para pak momentesh dy tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Shqipërinë shkruan GazetaFlash24.

Tërmetet kanë qenë me magnitudë 3.0 dhe 2.9 ballësh duke lëkundur vendin.

Kujtojmë se Shqipëria para një muaji u godit nga disa tërmete të njëpasnjëshme, ndërsa më i fuqishmi ishte 6.4 ballë, duke lënë të vdekur mbi 50 persona, qindra të lënduar dhe dëme materiale të cilat janë të pallogaritshme./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu