Bora e parë sivjet ka rënë në Slemen, afër Zagrebit, ndërsa në vendet e tjra të rajonit ishte ftothtë, e në BeH aty-këtu kishte riga shiu dhe mjegull, raportojnë mediat, transmeton Koha.net.

Meteorologët paralajmërojnë se gjatë ditëve të ardhshme nuk do të ketë ndryshim temperaturash.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu