Gjatë ditës së djeshme është raportuar një fëmijë i zhdukur shkruan GazetaFlash24

Nëna e këtij fëmijie ka shkuar në polici dhe e ka raportuar rastin, duke treguar që i mituri është zhdukur nga data 13 Nëntor dhe nuk është kthyer më në shtëpi.

“Ankuesja f/k ka njoftuar se djali i saj i mitur m/k ka dalë nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më”,shkruhet në raportin 24-orësh të policisë ./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu