Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Rrugën Adem Jashari në Gjilan shkruan GazetaFlash24.

VJEDHJE E RËNDË

Rr. Adem Jashari, Gjilan 12.03.2021-15:30. Ankuesi mashkull kosovar, imam i xhamisë,  ka raportuar se persona deri tash të panjohur kanë hyrë në objektin e xhamisë dhe kanë hapur me forcë kasafortën metalike,  kanë vjedhur të holla në vlerë 60 euro të cilat kanë qenë të destinuara për ndihma për persona me nevoja.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu