Dy tërmete të njëpasnjëshme sapo kanë goditur Shqipërinë shkruan GazetaFlash24.

Tërmeti i parë i këtyre momenteve ka qenë me epiqendër në Lezhë me një thellësi 31 km dhe me një magnitude 3.3 balle.

Ndërsa tërmeti tjetër ka qenë vetëm 12 minuta pas atij paraprak, me një thellësi 10km dhe me magnitude të njejtë si tërmeti i mëhershëm, ky tërmet ka ndodhur në Durrës.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu