Tjetër aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Prishtinë shkruan GazetaFlash24.

Lajmin për GazetënFlash24 e ka konfirmuar zëdhënsja e policisë Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 14:00 kemi pranuar informatën për një aksident në rrugën Bill Klinton në Prishtinë, ku kanë qenë të përfshira tri automjete. Në këtë aksident një person ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor”, tha ajo.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu