Një tërmet tjetër është ndejrë në Shqipëri para pak minutash.

Në orën 11:52 të dites se sotme është ndjerë një tjetër tërmet shumë i fuqishëm në Shqipëri.
Dridhjet janë ndjerë edhe në Kosovë.

Ky tërmet ka epiqenër në Durrës me një fuqi prej 5.2 ballësh, tërmet i cili i ka tronditur banorët dhe po e vështireson edhe më tej nxjerrjen e njerëzve nga rrënojat./GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu