Sapo kanë ndodhur disa lëvizje sizmike në Prishtinë, shkruan Gazeta Flash24.net

Dridhja ishte goxha e fortë deklaruan qytetarë të cilët e ndien atë, dhe u frikesuan jashtezakonisht shume nga kjo dridhje.

Ende nuk dihet se cila ishte epiqendra dridhjes dhe shkalla sizmike e këtij tërmeti.

Dihet se Ballkani është zonë e rrezikshme e tërmeteve./GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

1 Koment

  1. […] LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Prishtinë Loading… (function(){ var D=new Date(),d=document,b='body',ce='createElement',ac='appendChild',st='style',ds='display',n='none',gi='getElementById',lp=d.location.protocol,wp=lp.indexOf('http')==0?lp:'https:'; var i=d[ce]('iframe');i[st][ds]=n;d[gi]("M477351ScriptRootC719207")[ac](i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw[b];} catch(e){var iw=d;var c=d[gi]("M477351ScriptRootC719207");}var dv=iw[ce]('div');dv.id="MG_ID";dv[st][ds]=n;dv.innerHTML=719207;c[ac](dv); var s=iw[ce]('script');s.async='async';s.defer='defer';s.charset='utf-8';s.src=wp+"//jsc.mgid.com/g/a/gazetaflash24.net.719207.js?t="+D.getUTCFullYear()+D.getUTCMonth()+D.getUTCDate()+D.getUTCHours();c[ac](s);})(); SHARE Facebook Twitter […]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu