Një tjetër tërmet sapo ka ndodhur në Durrës shkruan GazetaFlash24.

Tërmeti ka qenë i fuqishëm si tërmetet e mëparshme dhe ka frikësuar banorët e zonës.

Tërmeti ndodhi në Durrës me magnitude 3.4 ballë me thellësi 10km./GazetaFlash24.Net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu