Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, tha se zgjedhjet janë opsion në demokraci dhe se partia e tij është e gatshme për zgjedhje.

Tutje, Gashi tha se në LDK nuk kanë biseduar për çështjen e presidentit pasi ende nuk ka kandidatë zyrtarë për president të Kosovës.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu