IKSHPK-ja ka këshilluar qytetarët e Kosovës se sot ajri është i pa pastër shkruan GazetaFlash24.Kështu që këshillohen të gjithë personat që kanë probleme me mushkëri të mos dalin jashtë.

Postimi i plotë:

Qëndroni në shtëpi!Ajri sot nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike!

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu