Prokuroria Speciale ka konfirmuar bastisjet që po ndodhin në Kosovë në shtëpitë e Hashim Thaçit, Kadri Veselit dhe Rexhep Selimit, shkruan IndeksOnline.

“Zyra e Prokurorit të Specializuar (ZPS) aktualisht është duke kryer operacione në Kosovë. Operacionet e ZPS-së po kryhen me mbështetjen e Policisë së Kosovës dhe Misionit të Bashkimit Evropian për Sundimin e Ligjit në Kosovë (EULEX)”, thuhet në njoftim./IndeksOnline/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu