Një veturë e tipit “Mercedes” ka marrë flakë gjatë ditës së sotme në fshatin Sibofc, Komuna e Podujevës.

Gazeta ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet një vetuë skaj rruge duke u djegur.

Ende nuk raportohet për të lënduar nga ky rast.

Ndëkaq shkaqet e djegies së veturës nuk janë të ditura./IndeksOnline/

Rasti tjetër:

“Prizren 08.11.2020-23:40. Ankuesi m/k ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë vetura e tij. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për lëndime në njerëz”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu