Shpejtim Bulliqi është i pari në vendvotimin e fshatit Lladoc të Podujevës.

Indeksonline mëson se kandidati i VV-së ka 179 vota, para Rudarit që ka 124 dhe Naim Fetahut që ka vetëm 56 vota.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu