Ekipet respektive Lazio dhe Napoli i kanë lejuar dy yjet e e tyre ti bashkohen Kombëtares së Kosovës në ndeshjet e Nentorit transmeton GazetaFlash24.Këtë e ka bërë të ditur Gazetari i sportit Arlind Sadikut përmes një statusi në Facebook.

Vedat Muriqi dhe Amir Rrahmani jane lejuar nga ekipet e tyre te grumbullohen me Kosoven per 3 ndeshjet e ardhshme, ndaj Shqiperise, Sllovenise dhe Moldavise.
Padyshim që prezenca e dy shtyllave të skuadrës do ti jepte siguri skuadrës që të arrijë rezultate pozitive./GazetaFlash.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu