Lajm jashtëzakonisht i mirë për Kombëtaren e Kosovës në futboll ka ardhur para pak çastesh njofton GazetaFlash24.

Futbollisti i Reims dhe njëkohësisht përfaqësuesi i Kosovës Valon Berisha ka zbarkuar në aeroportin e Tiranës dhe pritet të luaj dy ndeshjet e ardhshme që Kosova do ti luaj kundër Sllovenise dhe Moldavise .

Ky padyshim që është një superlajm për Kosovën pas një paraqitje tejet të zbeht në vëllazëroren e zhvilluar kundër Shqipërisë ku Kosova u mposhtë me rezultatin minimal prej 2:1./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu