Pas ‘përleshjes’ ndërmjet Kolollit dhe Edon Zhegroves, në stërvitjen e sotme është parë në disponim krejtësisht ndryshe, shkruan Gazeta Flash24.

Dje u publikua video ku shihet Kololli dhe Zhegrova duke u shtyrë me njëri tjetrin, mirpo sot ata shihen në disponim dhe duke biseduar ndërmjet veti.

Kujtojmë se Kosova do të luaj me Malin e Zi me datën 14 të këtij muaji dhe është lajm i mirë kur ka harmoni në ekip./GAZETAFLASH24.NET/

VIDEO

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu