Nje lajm shumë i keq ka ardhur për Liverpoolin transmeton GazetaFlash24.

Ylli i skuadrës Mohamed Salah është infektuar me koronavirus dhe menjëherë është futur në izolim.

Do të jetë mungesë e madhe për Liverpoolin në ndeshjet e ardhshme ./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu