Sot në lagjen Dardania në Prishtinë ka ndodhur një vrasje. Viktima dhe i dyshuari kanë qenë shtetas turq.

Gazeta ka arritur të mësoj se kush është i dyshuari për vrasjen e sotme. Emri i tij është Atila Yldirim.

Sipas burimeve viktima dhe i dyshuari(Atila Yldirim) kanë qenë së bashku në një veturë të tipit “Audi”.

Ende nuk dihet motivet e qarta se si ka ardhur deri tek vrasja, por dyshohet se vrasja ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje mes viktimës dhe dorasit./IO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu