Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR) po vazhdon procesi i numërimit të votave me kusht të zgjedhjeve të 6 tetorit.

Deri më tani janë numëruar 23201 vota.

Po prin LVV me 6783, e pasuar nga PDK me 5025, e treta është LDK me 4648, koalicioni AAK-PSD ka 3060 vota, Nisma-AKR-PD ka 1199 vota dhe Lista Serbe ka 939 vota.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu